15.11.2023

Pokojowy regulator temperatury - optymalna kontrola klimatu z serią Regio Midi firmy Regin

W dzisiejszych czasach kontrola i monitorowanie warunków wewnątrz pomieszczeń stało się bardziej zaawansowane i dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Dla profesjonalistów zajmujących się zarządzaniem budynkami oraz systemami HVAC/BMS, szwedzka firma Regin wprowadziła na rynek serię pokojowych regulatorów temperatury Regio Midi. Seria Regio Midi to doskonałe połączenie wygody, niezawodności i zaawansowanych funkcji.

Pokojowy regulator temperatury Regio Midi z wbudowanym portem RS485

Jedną z kluczowych cech pokojowego regulatora temperatury z serii Regio Midi jest wbudowany port RS485, umożliwiający łatwą integrację tych regulatorów z zaawansowanymi systemami SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) przy użyciu protokołów takich jak EXOline, BACnet czy Modbus. Dzięki tej funkcji, można skutecznie monitorować i kontrolować środowisko wewnątrz budynków, uzyskując dostęp do istotnych danych i parametrów pracy regulatorów. To idealne rozwiązanie dla firm i instytucji, które dążą do optymalizacji wydajności swoich systemów HVAC oraz zwiększenia efektywności energetycznej.

Pokojowy regulator temperatury Regio Midi

Regio Midi – szeroki zakres funkcji

Pokojowy regulator temperatury z serii Regio Midi oferuje szeroki zakres funkcji, sterując pracą grzejników i systemów chłodniczych przy wykorzystaniu np. siłowników termicznych oraz kontrolując jakość powietrza dzięki czujnikowi CO2. Dzięki temu możemy skutecznie zapewniać zdrowe i bezpieczne warunki dla mieszkańców czy pracowników. Gdy czujnik CO2 wykryje, że poziom przekracza ustaloną normę, regulator automatycznie dostosuje pracę systemu wentylacji, aby wprowadzić świeże powietrze do pomieszczenia, co przekłada się na znacznie lepsze samopoczucie i wydajność osób w pomieszczeniu. Warto zaznaczyć, że pokojowe regulatory temperatury są już wstępnie zaprogramowane, co znacząco ułatwia ich instalację i konfigurację. Dla użytkowników oznacza to oszczędność czasu i pewność, że system działa od razu po montażu.

Pokojowy regulator temperaury Regio - różne modele

Regio Midi – optymalna kontrola nad warunkami w pomieszczeniu

Seria pokojowych regulatorów temperatury Regio Midi od szwedzkiej firmy Regin stanowi znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcą osiągnąć optymalną kontrolę nad warunkami wewnątrz pomieszczeń, jednocześnie korzystając z zalet zaawansowanych technologii.
Dzięki integracji z systemem SCADA i łatwemu dostępowi do monitorowania, można zoptymalizować pracę systemu HVAC/BMS, minimalizując zużycie energii i dbając o komfort użytkowników budynku.
 
Wnioski są jasne: dzięki pokojowemu regulatorowi temperatury Regio Midi wprowadzamy do naszych budynków inteligentne rozwiązania pomieszczeniowe. Podnoszą one jakość zarządzania środowiskiem wewnątrz budynków, a jednocześnie są proste w obsłudze. To kolejny krok w kierunku inteligentnych i zrównoważonych budynków przyszłości.
 


Inne aktualności

27.09.2022

Konferencja Poltraf w Gniewinie.

W dniach 26-28 października 2022 r. organizujemy konferencję "Automatyka w technologii uzdatniania wody".

Czytaj dalej

19.12.2023

Wesołych Świąt!

Wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nowym roku!

Czytaj dalej

08.01.2024

Nowy Partner – Systec Controls! Nowe urządzenia pomiarowe w naszej ofercie!

Do grona naszych Partnerów dołączył niemiecki producent – Systec Controls. Systec Controls to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie technologii przemysłowych pomiarów przepływu. Dzięki temu nasza oferta urządzeń do pomiaru przepływu, obejmująca dotąd przepływomierze elektromagnetyczne i czujniki przepływu powiększyła się o przepływomierze ultradźwiękowe – DeltawaveC.

Czytaj dalej

Nasi dostawcy
i partnerzy

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce produktów następujących marek:

 • Trafag

  od 1994 r.

 • STS

  od 2004 r.

 • Regin

  od 1997 r.

 • Comac Cal

  od 2010 r.

 • ION Science

  od 2009 r.

 • In Situ

  od 2016 r.

 • Systec Controls

  od 2023 r.

 • Emerson Asco

  od 1994 r.

 • Ode

  od 1994 r.

 • Stiko

  od 2001 r.