22.05.2024

Konferencja Poltraf na temat pomiaru przepływu - zapraszamy do Gdańska 2-4 października 2024!

Zapraszamy na konferencję "POMIAR PRZEPŁYWU: WYZWANIA - TECHNOLOGIE - ROZWIĄZANIA". Tegoroczna edycja konferencji Poltraf odbędzie się w Gdańsku w dniach 2-4 października 2024.

Zapraszamy na konferencję Poltraf "POMIAR PRZEPŁYWU: WYZWANIA - TECHNOLOGIE - ROZWIĄZANIA". Tegoroczna konferencja będzie w szczególności poświęcona przepływomierzom: ich prawidłowemu doborowi oraz instalacji. Poza przepływomierzami elektromagnetycznymi, zaprezentujemy Państwu przepływomierze ultradźwiękowe do nieinwazyjnego pomiaru przepływu cieczy: zarówno do stałego montażu, jak również rozwiązania bateryjne, a także przepływomierz ultradźwiękowy do kanałów otwartych. Nowością w naszej ofercie jest przepływomierz masowy Coriolisa oraz rurki Pitota do pomiaru przepływu gazów, pary wodnej oraz cieczy.

Konferencja odbędzie się w Gdańsku, który od początku, czyli od 30 lat, jest siedzibą naszej firmy.

Tegoroczna edycja konferencji Poltraf to możliwość zdobycia praktycznej wiedzy, a także dodatkowe atrakcje. Nasi goście będą mogli wziąć udział w wycieczce szlakiem historii Gdańska i Poltraf. Odbędziemy również rejs po Motławie repliką zabytkowej łodzi - galarem, co pozwoli nam zobaczyć Gdańsk z innej perspektywy.

Uczestnicy konferencji pokrywają jedynie koszt noclegu.

Link do zapisów: https://bit.ly/KonferencjaPoltraf_2024

Kontakt w sprawie konferencji: Rafał Korzec, tel. +48 731 724 500, mail: r.korzec@poltraf.com

Relacja z Konferencji Poltraf 2023: https://poltraf.com/aktualnosci/artykul/konferencja-poltraf-2023-dla-branzy-wod-kan-relacja


Serdecznie zapraszamy!

Inne aktualności

06.05.2024

Sonda poziomu wody w stacjach uzdatniania wody i oczyszczalniach ścieków

Sonda poziomu wody jest kluczowym urządzeniem, dzięki któremu możliwe jest dokładne monitorowanie poziomu wody w zbiornikach, studniach, rzekach itd. Kontrola poziomu wody jest istotna w różnych zastosowaniach, takich ja: monitoring zasobów wodnych, kontrola poziomu wód gruntowych, zarządzanie systemami kanalizacyjnymi, nawadnianie rolnictwa, czy też w kontekście bezpieczeństwa (np. w przypadku przeciwpowodziowym). Sondy poziomu wody mogą być również używane w systemach alarmowych, informując o nadmiernym lub niewystarczającym poziomie wody. Dzięki nim można podejmować odpowiednie działania, takie jak uruchomienie pomp, ostrzeżenie o zagrożeniu powodzią lub konieczność uzupełnienia zasobów wody.

Czytaj dalej

26.03.2024

Wesołych Świąt!

Wszystkim naszym Klientom oraz Kontrahentom życzymy Radosnych Świąt Wielkanocnych.

Czytaj dalej

15.11.2023

Pokojowy regulator temperatury - optymalna kontrola klimatu z serią Regio Midi firmy Regin

W dzisiejszych czasach kontrola i monitorowanie warunków wewnątrz pomieszczeń stało się bardziej zaawansowane i dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Dla profesjonalistów zajmujących się zarządzaniem budynkami oraz systemami HVAC/BMS, szwedzka firma Regin wprowadziła na rynek serię pokojowych regulatorów temperatury Regio Midi. Seria Regio Midi to doskonałe połączenie wygody, niezawodności i zaawansowanych funkcji.

Czytaj dalej

Nasi dostawcy
i partnerzy

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce produktów następujących marek:

 • Trafag

  od 1994 r.

 • STS

  od 2004 r.

 • Regin

  od 1997 r.

 • Comac Cal

  od 2010 r.

 • ION Science

  od 2009 r.

 • In Situ

  od 2016 r.

 • Systec Controls

  od 2023 r.

 • Emerson Asco

  od 1994 r.

 • Ode

  od 1994 r.

 • Stiko

  od 2001 r.