29.09.2023

Konferencja Poltraf 2023 dla branży Wod-Kan - relacja

W dniach 20-22 września w Polańczyku odbyła się konferencja dla branży Wod-Kan. To kolejna edycja imprezy dedykowanej branży, zorganizowana przez Poltraf.

W dniach 20-22 września w Polańczyku odbyła się konferencja Jakość-Woda-Ścieki dla branży Wod-Kan. To kolejna edycja imprezy dedykowanej branży, zorganizowana przez Poltraf. 

Tym razem była ona poświęcona zagadnieniom jakości wody. Nasi goście mieli okazję poznać produkty firmy In-Situ, w tym marki Partech, które zaprezentowali Paul Norman oraz David Wilson. Uczestnicy konferencji mogli zapoznać się m.in. z wieloparametrowymi sondami jakości wody z serii Aqua TROLL, czujnikiem zawiesiny i mętności TurbiTechw2, detektorem poziomu osadu SludgeWatch 715 i wieloma innymi.  Dużym zainteresowaniem cieszyła się również prezentacja przepływomierzy elektromagnetycznych i innych urządzeń firmy Comac Cal, którą poprowadzili Marcel Maceček oraz Jana Shepperson. Uczestnicy konferencji mogli również wysłuchać prelekcji Dawida Stachowiaka z firmy Green 3 na temat poprawy parametrów ścieków poprzez napowietrzanie przewodów tłoczonych w przepompowni. Nie zabrakło również prezentacji innych urządzeń dla branży Wod-Kan znajdujących się w ofercie Poltraf, w tym sond hydrostatycznych czy przetworników ciśnienia.
Drugi dzień konferencji upłynął pod hasłem „rozrywka”.  Żeglowaliśmy po Jeziorze Solińskim, zwiedziliśmy Elektrownię Wodną Solina. Przejazd kolejką gondolową pozwolił nam podziwiać zaporę w Solinie i piękne, bieszczadzkie widoki z dużej wysokości. 

Dziękujemy wszystkich uczestnikom konferencji oraz prelegentom za zaangażowanie. Dzięki Wam tegoroczną edycję naszej konferencji dla branży Wod-Kan z pewnością zapamiętamy na długo.

Galeria zdjęć z konferencji: https://photos.app.goo.gl/6oahb6pLomGrxT8V8

Inne aktualności

04.09.2023

Urządzenia Belimo od dziś w naszej ofercie!

Szwajcarska firma Belimo to światowy lider w produkcji urządzeń do energooszczędnego sterowania instalacjami grzewczymi, wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi. Specjalizuje się w produkcji innowacyjnych siłowników do przepustnic, zaworów regulacyjnych, czujników oraz liczników. Zapoznaj się z naszą ofertą siłowników przepustnic powietrza Belimo.

Czytaj dalej

01.06.2021

RDO® Blue In-Situ

Optyczny czujnik tlenu rozpuszczonego

Czytaj dalej

25.04.2023

Przetwornik ciśnienia

Elementy przetwornika ciśnienia

Na tej interaktywnej grafice w skrócie przedstawiono najważniejsze informacje o kluczowych elementach przetwornika ciśnienia. Kliknij na czerwoną kropkę, aby dowiedzieć się więcej o danym elemencie.


Czytaj dalej

Nasi dostawcy
i partnerzy

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce produktów następujących marek:

 • Trafag

  od 1994 r.

 • STS

  od 2004 r.

 • Regin

  od 1997 r.

 • Comac Cal

  od 2010 r.

 • ION Science

  od 2009 r.

 • In Situ

  od 2016 r.

 • Zpua

  od 2010 r.

 • Emerson Asco

  od 1994 r.

 • Ode

  od 1994 r.

 • Stiko

  od 2001 r.