Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na YouTube
Aktualności
arrow-white POWRÓT
wod-kan poltraf stoisko targi
WOD-KAN 2019
kalendarz20.05.2019

WOD-KAN 2019

Zapraszamy na targi Wod-Kan 2019. 21-23 maja 2019. Stoisko nr 124

Bydgoszcz, ul. Gdańska 187

WOD-KAN od lat jest najważniejszym przede wszystkim na krajowym rynku, a także jednym z największych w Europie wydarzeń skierowanych do branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Jak co roku, podobnie i teraz, nasza firma zaprezentuje się podczas tegorocznej, 27 edycji targów.

Zapraszamy. Będzie to dla nas szczególnie ważne wydarzenie, gdyż w tym roku obchodzimy 25 lecie działalności na polskim rynku.

Nasze stoisko będzie w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, ul. Gdańska 187.

Stoisko numer 124.

wod-kan plan

Firma Poltraf

zajmuje się dystrybucją aparatury kontrolno-pomiarowej renomowanych producentów. Siedziba przedsiębiorstwa jest zlokalizowana w Gdańsku, przy ulicy Bysewskiej 26 C, a zasięg działania obejmuje terytorium całego kraju. Nasi przedstawiciele handlowi czekają na klientów w różnych zakątkach kraju.
Początki naszej działalności na rynku sięgają 1994 roku. Ze względu na to, udało nam się zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku i bardzo dobrą renomę w branży. Jesteśmy znanym i cenionym dostawcą urządzeń do pomiaru wilgotności, do pomiaru poziomu, a ponadto do pomiaru ciśnienia i temperatury. Oferujemy całą gamę termostatów, termometrów, przetworników temperatury i ciśnienia, sond hydrostatycznych oraz szeregu innych urządzeń kontrolnych w tym także do stref zagrożonych wybuchem (ATEX).