05.05.2025
W dniach 20-22 maja 2025 r. odbędzie się 31 edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN. To dla nas możliwość zaprezentowania urządzeń dla branży wod-kan do pomiaru ciśnienia, poziomu, przepływu, jakości wody i sterowania.
Poza urządzeniami pomiarowymi, które od lat mamy w ofercie: przetwornikami ciśnienia (np. DPS, EPI, NAT firmy Trafag), sondami hydrostatycznymi do wody i ścieków (np. ECL firmy Trafag), urządzeniami do pomiarów fizykochemicznych wody (np. Aqua Troll, Sludge Watch, Turbitech, Chemscan Mini firmy In-Situ) pokażemy także nowości:
✔️ przepływomierz elektromagnetyczny Flow38 z modułem IoT oraz przepływomierz elektromagnetyczny Flow38 LW do rur nie w pełni wypełnionych firmy Comac Cal.
✔️radarową sondę poziomu LPRS oraz przepływomierz RSHU do kanałów otwartych firmy Bass Instruments.
Nasza oferta to również szeroka gama precyzyjnych urządzeń do pomiaru ciśnienia. W związku z tym przyszykowaliśmy niespodziankę dla gości, którzy odwiedzą nasze stoisko. Aby dowiedzieć się więcej, szukaj na stoisku hasła "Bo każdy bar ma znaczenie".
Zapraszamy na nasze stoisko nr 77.
Do zobaczenia na targach Wod-Kan w Bydgoszczy!
15.11.2023
W dzisiejszych czasach kontrola i monitorowanie warunków wewnątrz pomieszczeń stało się bardziej zaawansowane i dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Dla profesjonalistów zajmujących się zarządzaniem budynkami oraz systemami HVAC/BMS, szwedzka firma Regin wprowadziła na rynek serię pokojowych regulatorów temperatury Regio Midi. Seria Regio Midi to doskonałe połączenie wygody, niezawodności i zaawansowanych funkcji.
02.11.2023
Aby skutecznie monitorować i zbierać dane dotyczące jakości wody w różnych środowiskach, takich jak: rzeki, jeziora, wody gruntowe, instalacje wodociągowe czy akwakultury musisz wybrać odpowiednie urządzenie pomiarowe. Oto kroki, które pomogą Ci wybrać właściwą sondę do pomiaru jakości wody.
14.03.2025
W dniach 8-10 kwietnia 2025 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich spotka się ponad 100 wystawców z 8 krajów, prezentując najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania wspierające proces transformacji energetycznej. Nie zabraknie debat, prezentacji oraz networkingu na najwyższym poziomie. Poltraf będzie jednym z uczestników tego wydarzenia.
Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce produktów następujących marek: