27.09.2022

Konferencja Poltraf w Gniewinie.

W dniach 26-28 października 2022 r. organizujemy konferencję "Automatyka w technologii uzdatniania wody".

Automatyzacja w gospodarce wodno-kanalizacyjnej odgrywa coraz większą rolę.
W związku z dynamicznymi zmianami w obszarze aparatury pomiarowej i sterującej oraz wymogami stawianymi przez nowelizowane prawo wodne mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję, która przybliży rozwiązania z dziedziny automatyzacji uzdatniania wody.

Na konferencji zaprezentujemy nowości związane z urządzeniami i systemami monitorowania i uzdatniania wody, m.in. dedykowane układy do pomiarów hydrologicznych i monitoringu sieci oraz zdalne systemy sterowania pracą przepompowni i stacji uzdatniania wody. Poza urządzeniami związanymi z telemetrią pokażemy również produkty do pomiaru przepływu, poziomu i ciśnienia.

Konferencja odbędzie się w dniach 26-28 października 2022 r. w hotelu Mistral w Gniewinie.

Chętnych do udziału w konferencji zapraszamy do kontaktu: r.korzec@poltraf.com

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 października 2022 r.

Serdecznie zapraszamy!

Inne aktualności

06.05.2024

Sonda poziomu wody w stacjach uzdatniania wody i oczyszczalniach ścieków

Sonda poziomu wody jest kluczowym urządzeniem, dzięki któremu możliwe jest dokładne monitorowanie poziomu wody w zbiornikach, studniach, rzekach itd. Kontrola poziomu wody jest istotna w różnych zastosowaniach, takich ja: monitoring zasobów wodnych, kontrola poziomu wód gruntowych, zarządzanie systemami kanalizacyjnymi, nawadnianie rolnictwa, czy też w kontekście bezpieczeństwa (np. w przypadku przeciwpowodziowym). Sondy poziomu wody mogą być również używane w systemach alarmowych, informując o nadmiernym lub niewystarczającym poziomie wody. Dzięki nim można podejmować odpowiednie działania, takie jak uruchomienie pomp, ostrzeżenie o zagrożeniu powodzią lub konieczność uzupełnienia zasobów wody.

Czytaj dalej

04.03.2024

Nowa, niższa cena na przetwornik ciśnienia EPI

Przetwornik ciśnienia EPI szwajcarskiego producenta Trafag znajdzie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w tym w branży wodociągowo-kanalizacyjnej i ciepłownictwie. Przetwornik ciśnienia EPI charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością. Jest wyposażony w czujnik wykonany w technologii cienkiej warstwy na stali, który w połączeniu z procesorem ASICTX pokrywa szeroki zakres temperatury do 125°C. Teraz dla EPI z zakresem ciśnienia 0...6, 0...10 i 0...16 bar obowiązuje nowa, niższa cena!

Czytaj dalej

02.11.2023

Pomiar jakości wody – jaką sondę wybrać?

Aby skutecznie monitorować i zbierać dane dotyczące jakości wody w różnych środowiskach, takich jak: rzeki, jeziora, wody gruntowe, instalacje wodociągowe czy akwakultury musisz wybrać odpowiednie urządzenie pomiarowe. Oto kroki, które pomogą Ci wybrać właściwą sondę do pomiaru jakości wody.

Czytaj dalej

Nasi dostawcy
i partnerzy

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce produktów następujących marek:

 • Trafag

  od 1994 r.

 • STS

  od 2004 r.

 • Regin

  od 1997 r.

 • Comac Cal

  od 2010 r.

 • ION Science

  od 2009 r.

 • In Situ

  od 2016 r.

 • Systec Controls

  od 2023 r.

 • Emerson Asco

  od 1994 r.

 • Ode

  od 1994 r.

 • Stiko

  od 2001 r.