Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na YouTube
ASCO Numatics arrow-white POWRÓT
asco zawory emerson

Koncern Emerson proponuje wszechstronne rozwiązania dotyczące automatyki procesowej dla szerokiego zakresu zastosowań dla każdej branży przemysłu.

Koncern Emerson

NYSE: EMR z siedzibą w St. Louis, Missouri (USA), to globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowym, komercyjnym i konsumenckim na całym świecie. Emerson dostarcza rozwiązania w ramach dwóch segmentów biznesowych: Automation Solutions (sterowanie procesami, automatyka przemysłowa, technologie montażowe, aparatura elektryczna i oświetleniowa), oraz Commercial & Residential Solutions (rozwiązania komercyjne i mieszkalne). Więcej informacji znaleźć można pod adresem www.Emerson.com.

Marka ASCO™ jest światowym liderem w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej. ASCO™ oferuje kompleksowe rozwiązania automatyki procesowej dla szerokiego zakresu zastosowań z każdej branży przemysłu. W połączeniu z doświadczeniem procesowym, rozwiązania te zapewniają niższe koszty eksploatacji i zwiększoną wydajność. ASCO™ należy do amerykańskiego koncernu Emerson, który łączy najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania.

ASCO to Marka rozwijająca produkcję w Polsce. Od 1997 roku prowadzi produkcję w Łodzi gdzie obecnie zatrudnia ponad 300 pracowników.