Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na YouTube
sts przetwornik ciśnienia

STS jest szwajcarską firmą produkującą przetworniki ciśnienia. W programie produkcji znajduje się kilkanaście różnych wersji przetworników przeznaczonych do zastosowań w układach automatyki, pomiarów i monitoringu.

STS

Przetworniki produkowane są w oparciu o piezorezystancyjne i ceramiczne pojemnościowe czujniki ciśnienia. Produkcja przetworników ukierunkowana jest na urządzenia przeznaczone do konkretnych aplikacji, które są szczególnie predysponowane do pracy w określonych warunkach.

Filozofią firmy jest produkcja urządzeń wysokiej jakości i niezawodności, przy zastosowaniu najnowszych osiągnięć technologicznych i rozwiązań konstrukcyjnych. Oferta firmy obejmuje przetworniki wysokiej dokładności przeznaczone do pomiarów kontrolnych, przetworniki poziomu oraz przetworniki programowalne z rejestratorem danych z tzw. dataloggerem i własną baterią zasilania na okres 10 lat. Dodatkowo w sprzedaży znajdują się przetworniki temperatury i elektroniczne presostaty. Bardzo interesującą grupą są przetworniki z dataloggerem. Urządzenia te rejestrują wartości ciśnienia lub temperatury wg zaprogramowanego interwału. Odczyt danych z pamięci w zależności od wersji może odbywać się za pomocą przenośnego komputera lub złącza IR.

Każda grupa urządzeń posiada szeroki asortyment akcesoriów oraz opcji specjalnych, poszerzających możliwość stosowania w różnych warunkach, a także podnoszących walory eksploatacyjne oraz trwałość i niezawodność.

STS produkuje pełny zakres urządzeń pod wymagania klienta, począwszy od specjalistycznych czujników po kompletne przetworniki mikroprocesorowe z oprogramowaniem.