Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na YouTube
detektor gazu ION Science

ION Science jest wiodącym producentem zaawansowanych technologicznie detektorów gazów. Zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń do wykrywania nieszczelności oraz monitorów korozji.

ION Science

Firma powstała w 1989 roku i od początku swej działalności priorytetem jest zadowolenie klienta, któremu ION Science oferuje produkty o jakości niejednokrotnie przewyższającej oczekiwania. Firma posiada certyfikat ISO9001: 2008. Aktywnie wdraża i ciągle udoskonala procesy, aby zapewnić klientom możliwie jak najlepsze produkty i usługi.

Firma ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii i od początku działalności misją firmy jest bycie światowym liderem w dziedzinie technologii wykrywania gazów. Dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze naukowej i menadżerskiej z powodzeniem tą misję realizuje. Klienci mogą spodziewać się tego, co najlepsze w zakresie jakości produktów i obsługi poprzez sieć dealerów na całym świecie.

Celem ION Science jest, aby wyobrazić sobie i wyprodukować oprzyrządowania, które rozwiązują problemy wykrywania gazu w skali globalnej, które są łatwe w użyciu, niezawodne i efektywne a zarazem nisko kosztowe w eksploatacji.
Produkty ION gwarantują zaspokojenie najwyższych wymagań jakości, zapewniając tym samym spełnianie potrzeb wielu gałęzi przemysłu.